CLSD-020-PRG-G2
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
CLSD-020-PRG-G2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLSD-020-PRG-G2
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 5-42V 2A
Podatkovni listi: 1.CLSD-020-PRG-G2.pdf2.CLSD-020-PRG-G2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLSD-020-PRG-G2
Številka dela CLSD-020-PRG-G2 Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 5-42V 2A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5594 pcs Podatkovni list 1.CLSD-020-PRG-G2.pdf2.CLSD-020-PRG-G2.pdf
Utež 0.485 lb (219.99g) Napetost - izhod 5 ~ 42 V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 4.15" L x 2.77" W x 1.10" H (105.4mm x 70.4mm x 28.0mm) Serija CLSD
Ocene IP20 Moč (Watts) 20W
Druga imena P16700 delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 2A 5 ~ 42 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 2A Odobritve CE, CSA, EN, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CLSB9T-BHP-C
CLSB9T-BHP-C
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: LIMIT SWITCH
Na zalogi: 194 pcs
Prenesi:
RFQ
CLSD002A
CLSD002A
Proizvajalci: NMB Technologies Corp.
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 10-42V 2.2A