FBL09A12L1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBL09A12L1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FBL09A12L1A
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.FBL09A12L1A.pdf2.FBL09A12L1A.pdf3.FBL09A12L1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FBL09A12L1A
Številka dela FBL09A12L1A Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5659 pcs Podatkovni list 1.FBL09A12L1A.pdf2.FBL09A12L1A.pdf3.FBL09A12L1A.pdf
Premer 25.50mm Utež 0.243 lb (110.22g)
Napetostni razpon 7 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.102 in H2O (25.5 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija FBL
RPM 2200 RPM Moč (Watts) 1.32W
Druga imena FBL09A12L
P10898
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 27.0 dB Material - okvir -
Material - rezilo - Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.110A Vrsta ležaja Hydro-wave (HWB)