SE24M1TTC
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE24M1TTC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SE24M1TTC
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka STANDARD MOTOR 5046 RPM 12VDC
Podatkovni listi: 1.SE24M1TTC.pdf2.SE24M1TTC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SE24M1TTC
Številka dela SE24M1TTC Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis STANDARD MOTOR 5046 RPM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2403 pcs Podatkovni list 1.SE24M1TTC.pdf2.SE24M1TTC.pdf
Utež 0.123 lb (55.79g) Napetost - ocenjena 12VDC
Tip DC Motor Navor - nazivno (oz-in / mNm) 1.42 / 10
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) - Sklop zaključka Solder Tab
Velikost / dimenzija Square - 0.945" x 0.945" (24.00mm x 24.00mm) Serija SE24
RPM 5046 RPM Napajanje - ocenjeno -
delovna temperatura - Razmik med luknjami 0.630" (16.00mm)
Tip motorja Brushed Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina - gred in ležaj 0.787" (20.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Razmerje reduktorja -
Funkcija Standard Lastnosti -
Tip dajalnika - Premer - gred 0.098" (2.50mm)
natančen opis Brushed DC Motor Standard 5046 RPM 12VDC Odobritve -