AFV10700H-1090
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFV10700H-1090
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka RF POWER TRANSISTORS
Podatkovni listi:
Stanje zalog 75 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFV10700H-1090
Številka dela AFV10700H-1090 Proizvajalec N/A
Opis RF POWER TRANSISTORS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 75 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 105V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual) Paket naprave za dobavitelja NI-780-4
Serija - Moč - izhod 770W
Paket / primer NI-780-4 Druga imena 935358817598
Slika hrupa - Gain 19.2dB
Pogostost 1.03GHz ~ 1.09GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 1.03GHz ~ 1.09GHz 19.2dB 770W NI-780-4