BUK652R7-30C,127
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK652R7-30C,127
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 100A TO220AB
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BUK652R7-30C,127
Številka dela BUK652R7-30C,127 Proizvajalec N/A
Opis MOSFET N-CH 30V 100A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4657 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 2.8V @ 1mA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 204W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 568-7494-5
BUK652R7-30C,127-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6960pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 114nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 100A (Tc) 204W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)