BUK9635-100A,118
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BUK9635-100A,118
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 41A D2PAK
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BUK9635-100A,118
Številka dela BUK9635-100A,118 Proizvajalec N/A
Opis MOSFET N-CH 100V 41A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5045 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 149W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 934055657118
BUK9635-100A /T3
BUK9635-100A /T3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3573pF @ 25V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 41A (Tc) 149W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 41A (Tc)