DSP56301AG80B1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSP56301AG80B1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DSP56301AG80B1
Številka dela DSP56301AG80B1 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5044 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 208-TQFP (28x28)
Serija DSP563xx Pakiranje Tray
Paket / primer 208-LQFP delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TJ)
On-chip RAM 24kB Nehlapen pomnilnik ROM (9 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Host Interface, SSI, SCI
Ura 80MHz Številka osnovnega dela DSP56301
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DSP56303AG100
DSP56303AG100
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DSP 24BIT 100MHZ 144-LQFP
Na zalogi: 2793 pcs
Prenesi:
RFQ
DSP56301AG80
DSP56301AG80
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DSP 24BIT 80MHZ GP 208-LQFP
Na zalogi: 5460 pcs
Prenesi:
RFQ
DSP56301VF80
DSP56301VF80
Opis: IC DSP 24BIT 80MHZ 252-BGA
DSP30-5
DSP30-5
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15W