KMC7447AVS1167NB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMC7447AVS1167NB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360LGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije KMC7447AVS1167NB
Številka dela KMC7447AVS1167NB Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360LGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4690 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V USB -
Paket naprave za dobavitelja 360-FCCLGA (25x25) Hitrost 1.167GHZ
Serija MPC74xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tray Paket / primer 360-CLGA, FCCLGA
delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.167GHZ 360-FCCLGA (25x25)