KMC7457RX1267LC
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KMC7457RX1267LC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KMC7457RX1267LC
Številka dela KMC7457RX1267LC Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 483BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5610 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.5V, 1.8V, 2.5V USB -
Paket naprave za dobavitelja 483-FCCBGA (29x29) Hitrost 1.267GHz
Serija MPC74xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tray Paket / primer 483-BCBGA, FCCBGA
delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 483-FCCBGA (29x29)