LD6805K/31PX
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD6805K/31PX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.1V 150MA DFN1010C-4
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LD6805K/31PX
Številka dela LD6805K/31PX Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.1V 150MA DFN1010C-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5475 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DFN1010C-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Transient Voltage Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 934066315115 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA DFN1010C-4 Tok - Supply (Max) 150µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 35µA Trenutni - izhod 150mA