LD6806CX4/22H,315
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD6806CX4/22H,315
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.2V 200MA 4WLCSP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LD6806CX4/22H,315
Številka dela LD6806CX4/22H,315 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.2V 200MA 4WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4937 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.1V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-WLCSP (0.76x0.76) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-XFBGA, WLCSP PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 568-8426-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 200mA 4-WLCSP (0.76x0.76) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA Trenutni - izhod 200mA