LD6806F/22P,115
pregled izdelka
Številka dela: LD6806F/22P,115
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.2V 200MA 6-XSON
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LD6806F/22P,115
Številka dela LD6806F/22P,115 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.2V 200MA 6-XSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4629 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.13V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-XSON, SOT886 (1.45x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFDFN PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 934065769115 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 200mA 6-XSON, SOT886 (1.45x1) Tok - Supply (Max) 250µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA Trenutni - izhod 200mA