LD6815TD/15H,125
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD6815TD/15H,125
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LD6815TD/15H,125
Številka dela LD6815TD/15H,125 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5906 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 150mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Transient Voltage Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 934066771125 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 5-TSOP Tok - Supply (Max) 150µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 35µA Trenutni - izhod 150mA