LD6835K/15HX
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD6835K/15HX
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4HXSON
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LD6835K/15HX
Številka dela LD6835K/15HX Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4HXSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5391 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.24V @ 300mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-HXSON (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 934067317115 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA 4-HXSON (1x1) Trenutni - Quiescent (Iq) 75µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable