MC10XS3535DHFK
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC10XS3535DHFK
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH HIGH SIDE TRPL 24QFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
168 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC10XS3535DHFK
Številka dela MC10XS3535DHFK Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH HIGH SIDE TRPL 24QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15679 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 7 V ~ 20 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 24-PQFN (12x12)
Serija - Rds On (Typ) 10 mOhm (Max), 35 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:6 Pakiranje Tray
Paket / primer 24-PowerQFN Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 934070579557
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 6