MC10XS4200BFKR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC10XS4200BFKR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC10XS4200BFKR2
Številka dela MC10XS4200BFKR2 Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17168 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 8 V ~ 36 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 23-PQFN (12x12)
Serija - Rds On (Typ) 10 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 23-PowerQFN Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 934070604578
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 2
Vmesnik SPI Vrsta vnosa -
Tok - izhod (maks.) 6A