MC17XS6400EK
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC17XS6400EK
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH HISD 12V DUAL 32SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MC17XS6400EK
Številka dela MC17XS6400EK Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH HISD 12V DUAL 32SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5589 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 7 V ~ 18 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 32-SOIC EP
Serija - Rds On (Typ) 17 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 934070669574
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 4
Vmesnik SPI Vrsta vnosa -
Tok - izhod (maks.) 5.5A