MC20XS4200BFKR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC20XS4200BFKR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC20XS4200BFKR2
Številka dela MC20XS4200BFKR2 Proizvajalec N/A
Opis IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21817 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 8 V ~ 36 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 23-PQFN (12x12)
Serija - Rds On (Typ) 20 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 23-PowerQFN Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 934070641578
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 2
Vmesnik SPI Vrsta vnosa -
Tok - izhod (maks.) 3A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC20XS4200BAFKR2
MC20XS4200BAFKR2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN
Na zalogi: 17412 pcs
Prenesi:
RFQ
MC2100
MC2100
Proizvajalci: American Electrical, Inc.
Opis: CONN FERRULE REEL 18AWG YELLOW W
Na zalogi: 858527 pcs
Prenesi: MC2100.pdf
RFQ
Opis: CONN FERRULE REEL 16AWG RED W
Prenesi: MC2150.pdf
MC20XS4200BFK
MC20XS4200BFK
Proizvajalci: N/A
Prenesi:
MC20XS4200BAFK
MC20XS4200BAFK
MC20XS4200FKR2
MC20XS4200FKR2
Opis: IC SW HIGH SIDE 24V DUAL 23PQFN
Opis: CONN FERRULE REEL 14AWG BLUE W
Opis: CONN FERRULE REEL 20 AWG WHITE W
MC22FA(1260)F-F
MC22FA(1260)F-F
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP MICA 1260PF 1% 1KV 2220
MC20XS4200FK
MC20XS4200FK
Opis: CONN FERRULE REEL 22AWG ORANGE W
MC2016K60.0000C16ESH
MC2016K60.0000C16ESH
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
Prenesi: MC2016K60.0000C16ESH.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika