MC68302EH25CB1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC68302EH25CB1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU M683XX 25MHZ 132QFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC68302EH25CB1
Številka dela MC68302EH25CB1 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU M683XX 25MHZ 132QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1923 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 132-PQFP (24.13x24.13) Hitrost 25MHz
Serija M683xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 132-BQFP Bumpered
Druga imena 935313446557 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 8/16-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 25MHz 132-PQFP (24.13x24.13) Core procesor M68000
Soproizvodnja / DSP Communications; RISC CPM Številka osnovnega dela MC68302
Dodatni vmesniki GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC68302EH16CR2
MC68302EH16CR2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP
Na zalogi: 2335 pcs
Prenesi:
RFQ
MC68302EH25C
MC68302EH25C
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MPU M683XX 25MHZ 132QFP