MC68332GVEH25
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC68332GVEH25
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC68332GVEH25
Številka dela MC68332GVEH25 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2908 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 132-PQFP (24.13x24.13)
Hitrost 25MHz Serija M683xx
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 132-BQFP Bumpered
Druga imena 935313455557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 15
Velikost EEPROM - natančen opis CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 132-PQFP (24.13x24.13)