MC68EN302PV25BT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC68EN302PV25BT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU M683XX 25MHZ 144LQFP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC68EN302PV25BT
Številka dela MC68EN302PV25BT Proizvajalec N/A
Opis IC MPU M683XX 25MHZ 144LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5256 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20) Hitrost 25MHz
Serija M683xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 8/16-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10 Mbps (1)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 25MHz 144-LQFP (20x20)