MC68EN360CZQ33L
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC68EN360CZQ33L
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC68EN360CZQ33L
Številka dela MC68EN360CZQ33L Proizvajalec N/A
Opis IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4737 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 357-PBGA (25x25) Hitrost 33MHz
Serija M683xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 357-BBGA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10 Mbps (1)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 357-PBGA (25x25)