MC68HC000EI10
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC68HC000EI10
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU M680X0 10MHZ 68PLCC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MC68HC000EI10
Številka dela MC68HC000EI10 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU M680X0 10MHZ 68PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6048 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 68-PLCC (25x25) Hitrost 10MHz
Serija M680x0 Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tube Paket / primer 68-LCC (J-Lead)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 10MHz 68-PLCC (25x25)