MC68HC16Z1CAG25
pregled izdelka
Številka dela: MC68HC16Z1CAG25
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC68HC16Z1CAG25
Številka dela MC68HC16Z1CAG25 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5132 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Hitrost 25MHz Serija HC16
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP
Druga imena 935323933557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 16
Velikost EEPROM - natančen opis CPU16 HC16 Microcontroller IC 16-Bit 25MHz ROMless 144-LQFP (20x20)