MC7447ATHX1167NB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC7447ATHX1167NB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 151 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
44 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC7447ATHX1167NB
Številka dela MC7447ATHX1167NB Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC74XX 1.167GHZ 360BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 151 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V USB -
Paket naprave za dobavitelja 360-FCCBGA (25x25) Hitrost 1.167GHZ
Serija MPC74xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tray Paket / primer 360-BCBGA, FCCBGA
Druga imena 935322578157 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.167GHZ 360-FCCBGA (25x25) Core procesor PowerPC G4