MC7448VS1267NC
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC7448VS1267NC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360LGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 260 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC7448VS1267NC
Številka dela MC7448VS1267NC Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC74XX 1.267GHZ 360LGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.5V, 1.8V, 2.5V USB -
Paket naprave za dobavitelja 360-FCCLGA (25x25) Hitrost 1.267GHz
Serija MPC74xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tray Paket / primer 360-CLGA, FCCLGA
delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.267GHz 360-FCCLGA (25x25)