MC8640DHX1250HE
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC8640DHX1250HE
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 1023BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC8640DHX1250HE
Številka dela MC8640DHX1250HE Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 1023BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4923 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 1023-FCCBGA (33x33) Hitrost 1.25GHz
Serija MPC86xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, DDR2
Pakiranje Tray Paket / primer 1023-BCBGA, FCCBGA
Druga imena 935324318557 delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA)
Število jezov / širina vodila 2 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10/100/1000 Mbps (4) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 2 Core, 32-Bit 1.25GHz 1023-FCCBGA (33x33) Core procesor PowerPC e600