MC8641THX1250HC
pregled izdelka
Številka dela: MC8641THX1250HC
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MC8641THX1250HC
Številka dela MC8641THX1250HC Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5735 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 994-FCCBGA (33x33) Hitrost 1.25GHz
Serija MPC86xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, DDR2
Pakiranje Bulk Paket / primer 994-BCBGA, FCCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10/100/1000 Mbps (4)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz 994-FCCBGA (33x33)