MC9S08QG44CDTE
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC9S08QG44CDTE
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MC9S08QG44CDTE
Številka dela MC9S08QG44CDTE Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5518 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP
Hitrost 20MHz Serija S08
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4KB (4K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 12 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 16-TSSOP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b