MC9S12C32MFAE16
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC9S12C32MFAE16
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC9S12C32MFAE16
Številka dela MC9S12C32MFAE16 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12940 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 48-LQFP (7x7)
Hitrost 16MHz Serija HCS12
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 48-LQFP
Druga imena 935316631557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 31
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b