MC9S12T64MPKE16
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC9S12T64MPKE16
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC9S12T64MPKE16
Številka dela MC9S12T64MPKE16 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6609 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V Paket naprave za dobavitelja 80-LQFP (12x12)
Hitrost 16MHz Serija HCS12
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8) Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 80-LQFP
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 59 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12) Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b