MCF52211CAE66
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCF52211CAE66
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCF52211CAE66
Številka dela MCF52211CAE66 Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13386 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 66MHz Serija MCF5221x
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8) Periferne naprave DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena 935323988557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 43
Velikost EEPROM - natančen opis Coldfire V2 MCF5221x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)