MCF53015CMJ240J
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCF53015CMJ240J
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCF53015CMJ240J
Številka dela MCF53015CMJ240J Proizvajalec N/A
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5432 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 256-MAPBGA
Hitrost 240MHz Serija MCF5301x
Velikost RAM-a 128K x 8 Vrsta pomnilnika programa ROMless
Velikost pomnilnika programa - Periferne naprave DMA, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 256-LBGA
Druga imena 935319532557 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 83
Velikost EEPROM - natančen opis Coldfire V3 MCF5301x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA