MCIMX27LVOP4AR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCIMX27LVOP4AR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCIMX27LVOP4AR2
Številka dela MCIMX27LVOP4AR2 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7803 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Hitrost 400MHz Serija i.MX27
Varnostne funkcije Cryptography, Random Number Generator, RTIC, Secure Fusebox, Secure Memory SATA -
RAM kontrolorji DDR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 404-LFBGA Druga imena 935312302518
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit