MCIMX6Q5EYM10AD
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCIMX6Q5EYM10AD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU I.MX6Q 1.0GHZ 624FCBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCIMX6Q5EYM10AD
Številka dela MCIMX6Q5EYM10AD Proizvajalec N/A
Opis IC MPU I.MX6Q 1.0GHZ 624FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1887 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Paket naprave za dobavitelja 624-FCBGA (21x21) Hitrost 1.0GHz
SATA SATA 3Gbps (1) RAM kontrolorji LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Pakiranje Tray Paket / primer 624-FBGA, FCBGA
Druga imena 935321953557 delovna temperatura -20°C ~ 105°C (TJ)
Število jezov / širina vodila 4 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Grafično pospeševanje Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (1)
Krmilniki zaslona in vmesnika Keypad, LCD natančen opis ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6Q 4 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-FCBGA (21x21)