MD7IC2755GNR1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD7IC2755GNR1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC AMP WIMAX 2.7GHZ TO270 WB14
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD7IC2755GNR1
Številka dela MD7IC2755GNR1 Proizvajalec N/A
Opis IC AMP WIMAX 2.7GHZ TO270 WB14 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1286 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 28V Preskusna frekvenca 2.7GHz
Paket naprave za dobavitelja TO-270 WB-14 GULL Serija -
Vrsta RF WiMax Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-270-14 Variant, Gull Wing P1dB 44.8dBm
Druga imena 935320941528 Slika hrupa -
Gain 25dB Pogostost 2.7GHz
natančen opis RF Amplifier IC WiMax 2.7GHz TO-270 WB-14 GULL Trenutni - dobava 275mA