MPC8241LZQ166D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC8241LZQ166D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MPC8241LZQ166D
Številka dela MPC8241LZQ166D Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4977 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 357-PBGA (25x25) Hitrost 166MHz
Serija MPC82xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 357-BBGA
delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 166MHz 357-PBGA (25x25)