MPC8245LVV350D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC8245LVV350D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC82XX 350MHZ 352TBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 990 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC8245LVV350D
Številka dela MPC8245LVV350D Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC82XX 350MHZ 352TBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 990 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 352-TBGA (35x35) Hitrost 350MHz
Serija MPC82xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 352-LBGA
Druga imena 935321131557 delovna temperatura 0°C ~ 105°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 352-TBGA (35x35)