MPC850DEZQ50BUR2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC850DEZQ50BUR2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC850DEZQ50BUR2
Številka dela MPC850DEZQ50BUR2 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2203 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB USB 1.x (1)
Paket naprave za dobavitelja 256-PBGA (23x23) Hitrost 50MHz
Serija MPC8xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 256-BBGA
Druga imena 935316757518 delovna temperatura 0°C ~ 95°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10 Mbps (1) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23) Core procesor MPC8xx
Soproizvodnja / DSP Communications; CPM Številka osnovnega dela MPC850
Dodatni vmesniki HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA-ATA, TDM, UART/USART
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC850DEVR66BUR2
MPC850DEVR66BUR2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Na zalogi: 3961 pcs
Prenesi:
RFQ
MPC850DEZQ50BU
MPC850DEZQ50BU
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA