MPC8560CPX667JB
pregled izdelka
Številka dela: MPC8560CPX667JB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MPC8560CPX667JB
Številka dela MPC8560CPX667JB Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4218 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 2.5V, 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 783-FCPBGA (29x29) Hitrost 667MHz
Serija MPC85xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DDR, SDRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 784-BBGA, FCBGA
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 667MHz 783-FCPBGA (29x29)