MPC859TVR133A
pregled izdelka
Številka dela: MPC859TVR133A
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
44 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC859TVR133A
Številka dela MPC859TVR133A Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1400 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 357-PBGA (25x25) Hitrost 133MHz
Serija MPC8xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tray Paket / primer 357-BBGA
Druga imena 935322733557 delovna temperatura 0°C ~ 95°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 357-PBGA (25x25) Core procesor MPC8xx