MPC860SRZQ50D4R2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC860SRZQ50D4R2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MPC860SRZQ50D4R2
Številka dela MPC860SRZQ50D4R2 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5574 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 357-PBGA (25x25) Hitrost 50MHz
Serija MPC8xx Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji DRAM
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 357-BBGA
delovna temperatura 0°C ~ 95°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet 10 Mbps (4)
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25)