MRF6S21100HR5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRF6S21100HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 68V 2.17GHZ NI-780
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRF6S21100HR5
Številka dela MRF6S21100HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 68V 2.17GHZ NI-780 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1348 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 68V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-780
Serija - Moč - izhod 23W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-780
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 15.9dB
Pogostost 2.11GHz ~ 2.17GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 950mA 2.11GHz ~ 2.17GHz 15.9dB 23W NI-780
Trenutna ocena - Tok - preskus 950mA