MRF6V10250HSR5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRF6V10250HSR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 100V 1.09GHZ NI780S
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MRF6V10250HSR5
Številka dela MRF6V10250HSR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 100V 1.09GHZ NI780S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5521 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 100V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-780S
Serija - Moč - izhod 250W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-780S
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 21dB
Pogostost 1.09GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 50V 250mA 1.09GHz 21dB 250W NI-780S
Trenutna ocena - Tok - preskus 250mA