MRF6V13250HSR5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRF6V13250HSR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 120V 1.3GHZ NI780S
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 305 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRF6V13250HSR5
Številka dela MRF6V13250HSR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 120V 1.3GHZ NI780S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 305 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 120V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-780S
Serija - Moč - izhod 250W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-780S
Druga imena 935323152178 Slika hrupa -
Gain 22.7dB Pogostost 1.3GHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.3GHz 22.7dB 250W NI-780S Trenutna ocena -
Tok - preskus 100mA Številka osnovnega dela MRF6V13250