MRF7S15100HR5
pregled izdelka
Številka dela: MRF7S15100HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 65V 1.51GHZ NI780
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MRF7S15100HR5
Številka dela MRF7S15100HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 65V 1.51GHZ NI780 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4846 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-780
Serija - Moč - izhod 23W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-780
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 19.5dB
Pogostost 1.51GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 600mA 1.51GHz 19.5dB 23W NI-780
Trenutna ocena - Tok - preskus 600mA