MRF7S18170HR5
pregled izdelka
Številka dela: MRF7S18170HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 65V 1.81GHZ NI-880
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MRF7S18170HR5
Številka dela MRF7S18170HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 65V 1.81GHZ NI-880 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4594 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-880
Serija - Moč - izhod 50W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-880
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 17.5dB
Pogostost 1.81GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 1.4A 1.81GHz 17.5dB 50W NI-880
Trenutna ocena - Tok - preskus 1.4A