MRF7S21150HR5
pregled izdelka
Številka dela: MRF7S21150HR5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka FET RF 65V 2.17GHZ NI-780
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MRF7S21150HR5
Številka dela MRF7S21150HR5 Proizvajalec N/A
Opis FET RF 65V 2.17GHZ NI-780 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4964 pcs Podatkovni list
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja NI-780
Serija - Moč - izhod 44W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer NI-780
Slika hrupa - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 17.5dB
Pogostost 2.11GHz ~ 2.17GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 1.35A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.5dB 44W NI-780
Trenutna ocena - Tok - preskus 1.35A