MSC8157TAG1000A
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSC8157TAG1000A
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 6X 1GHZ SC3850 783FCBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MSC8157TAG1000A
Številka dela MSC8157TAG1000A Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 6X 1GHZ SC3850 783FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4807 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.0V, 1.5V, 2.5V Napetost - jedro 1.00V
Tip SC3850 Six Core Paket naprave za dobavitelja 783-FCPBGA (29x29)
Serija StarCore Pakiranje Tray
Paket / primer 783-BBGA, FCBGA Druga imena 935320235557
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TJ) On-chip RAM 6.375MB
Nehlapen pomnilnik ROM (96 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART Ura 1GHz