N74F112D,602
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N74F112D,602
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije N74F112D,602
Številka dela N74F112D,602 Proizvajalec N/A
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5306 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip JK Type
Trigger Type Negative Edge Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Differential Druga imena 933861300602
N74F112D
N74F112D-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 21mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 100MHz Številka osnovnega dela 74F112